Kucharz, pomoc kucharza, zmywakowa
Wiejska Chatka
Katowice, Śląskie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Restauracja z Katowic o profilu regionalnym zatrudni kucharza. Poszukujemy osoby na stanowisko kucharza w restauracji w Katowicach : - z doświadczeniem min.

3 letnim (kuchnia polska i śląska) - z wykształceniem gastronomicznym - samodzielnych - dobrze zorganizowanych i dokładnych - energicznych - pozytywnie nastawionych do życia i ludzi - odpornych na stres Oferujemy : - umowę o pracę - pracę w profesjonalnym i zgranym zespole - elastyczny grafik - atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia Ponadto poszukujemy również osób na stanowisko pomocy kucharza i na zmywak.

Wymagania : - samodzielność - dokładność i dobra organizacja czasu pracy - energiczność - rzetelność i zaangażowanie - punktualność Oferujemy : - umowę zlecenie - pracę w profesjonalnym i zgranym zespole - elastyczny grafik Szczegóły do ustalenia telefonicznie : 605 957 250

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku