Kucharz, pomoc kucharza, zmywakowa
Wiejska Chatka
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Restauracja z Katowic o profilu regionalnym zatrudni kucharza. Poszukujemy osoby na stanowisko kucharza w restauracji w Katowicach : - z doświadczeniem min.

3 letnim (kuchnia polska i śląska) - z wykształceniem gastronomicznym - samodzielnych - dobrze zorganizowanych i dokładnych - energicznych - pozytywnie nastawionych do życia i ludzi - odpornych na stres Oferujemy : - umowę o pracę - pracę w profesjonalnym i zgranym zespole - elastyczny grafik - atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia Ponadto poszukujemy również osób na stanowisko pomocy kucharza i na zmywak.

Wymagania : - samodzielność - dokładność i dobra organizacja czasu pracy - energiczność - rzetelność i zaangażowanie - punktualność Oferujemy : - umowę zlecenie - pracę w profesjonalnym i zgranym zespole - elastyczny grafik Szczegóły do ustalenia telefonicznie : 605 957 250

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku