Kierowca kat. B
BATISTA
Nisko, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Batista w Nisku zatrudni osobę na stanowisko kierowca. Do obowiązków kierowcy należy realizacja dostaw produktów spożywczych (mięso, wędliny) na wyznaczonej trasie.

Wymagane : prawo jazdy kat. B, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia. Oferujemy : zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem Lento.pl lub na adres Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji : Administratorem danych osobowych kandydatów jest Batista sp.

z o.o. - sp. k. Czarna Sędziszowska 89B , 39-123 Czarna Sędziszowska , która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi.

Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku