Fullstack Developer/Team Leader (Remote)
Kingit
Centrum, Gdańsk
3 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Szukamy Senior Cloud Developera, który dołączyłby do firmy tworzącej i testującej rozwiązania informatyczne oraz świadczącej usługi związane z oprogramowaniem dla Klientów różnych branż.

Projekt, do którego obecnie szukamy pracowników polega na tworzeniu środowiska e-learningowe, opartego na rozwiązaniach chmurowych, które umożliwiają adaptacyjne uczenie się, analizy w czasie rzeczywistym oraz nieograniczoną skalowalność.

Obowiązki :

  • ustalanie celów (z Delivery Managerem oraz klientem) i komunikowanie ich zespołowi,
  • organizacja pracy zespołu w kontekście zadań,
  • wsparcie zespołu i bieżąca weryfikacja postępów prac,
  • motywowanie członków zespołu,
  • przeprowadzanie rozmów rozwojowych w ramach procesu constant feedback,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie konfliktów,
  • wsparcie działu HR w procesie rekrutacji nowych członków zespołu,
  • aktywne wsparcie w procesie adaptacji nowozatrudnionych osób,
  • identyfikacja potrzeb klienta i planowanie ich realizacji,
  • udzielanie konsultacji technicznej / obszarowych / produktowych klientowi (estymaty, ryzyka i rozwiązania dotyczące projektu),
  • wsparcie zespołu w realizacji zadań projektowych.
  • Wymagania :

  • minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania i architektury systemów,
  • bardzo dobra znajomość jednego z obiektowych języków : Python / Java / C#,
  • bardzo dobra znajomość : Angular / React, TypeScript / JavaScript,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem i relacjami z Klientami,
  • organizacja pracy zespołu, rozliczanie zadań, udzielanie feedbacku pracownikom, motywowanie, rekrutacja,
  • doświadczenie w pracy z metodyką agile,
  • umiejętność współpracy z klientem,
  • umiejętność planowania i dbałość o jakość, w tym terminowe dostarczenie zadań,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • język angielski na poziomie min. B2 w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe IT.
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie do 21 000 zł netto na B2B lub 18 000 zł brutto na UoP,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy częściowo lub całkowicie zdalnej (także po pandemii),
  • ubezpieczenie (TU Zdrowie),
  • dofinansowanie opieki medycznej,
  • pakiet sportowy (karta Multisport),
  • budżet szkoleniowy,
  • dofinansowanie nauki języków obcych,
  • skonfigurowany i zabezpieczony sprzęt.
  • Czego wymagamy?

    4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :
  • Python
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 18000-21000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Pokój relaksu
  • Kim jesteśmy?

    Kingit to innowacyjna agencja rekrutacyjna w branży IT, która koncentruje się na indywidualnych potrzebach klientów i kandydatów.

    Wiedza oraz doświadczenie naszych konsultantów pozwalają łączyć potrzeby firm z oczekiwaniami specjalistów. Wierzymy, że sukces tkwi w relacjach popartych wiedzą i doświadczeniem.