Konsultant Salonu Firmowego
VECTRA S.A.
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług.

Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie.

Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko :

Wymagania :

  • wykształcenie średnie;
  • pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta;
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.
  • Zadania :

  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Vectra S.A.;
  • posprzedażowa obsługa klienta;
  • rejestracja i modyfikacja danych abonentów w systemach informatycznych Spółki;
  • ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie.
  • Oferujemy :

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych