Analityk portali Social Media w j. niemieckim LUB francuskim
CEE Experts by L.M. International Group
Poznań, PL
‎9 godz. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania :

  • Analiza treści na stronach internetowych w języku obcym,
  • Weryfikowanie czy dane zgłoszenie jest zgodne z regulaminem (w oparciu o standardy poznane na szkoleniu),
  • Reagowanie na niedozwolone treści w określony sposób (usuwanie treści, blokowanie kont),
  • Stałe nadzorowanie pojawiających się trendów,
  • Tworzenie raportów,
  • Współpraca z innymi działami.
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB francuskiego - poziom min. C1,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - poziom B2,
  • Chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Umiejętności analityczne
  • Nasz klient oferuje :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Stabilność zawodową - umowa o pracę,
  • Kompleksowy i dopracowany program wdrożeniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb,
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwości rozwoju w wielokulturowym środowisku,
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów
  • Zgłoś tę pracę