Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
LAREX Personeelsbemiddeling
Lodz, PL
‎11 godz. temu
source : Europa.jobs

Larex ma ponad 15-letnie doświadczenie w wysyłaniu i delegowaniu wykwalifikowanych pracowników europejskich, i jest największą agencją pracy w Holandii w sektorach technicznym, budowlanym, metalowym i malarskim.

Opis stanowiskaDla naszych klientów poszukujemy hydraulików w sektorze mieszkaniowym. Samodzielnie pracujesz przy różnych instalacjach.

Obejmuje to centralne ogrzewanie, kanalizację a także montaż łazienek i toalet. Wykonujesz prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych.

Jesteś w stanie pracować zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz rysunkiem technicznym.Wymagania· Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie· Potrafisz pracować z rysunkiem technicznym· Posiadasz prawo jazdy kategorii B· Rozmawiasz w języku angielskim i / lub niemieckimCzego oczekujemy od ciebie· Masz certyfikat VCA, lub chcesz go zdobyć przez Larex· Można na tobie polegać, wykonujesz sumiennie swoją pracęCo oferuje LAREX· Tygodniowe wynagrodzenie, zawsze na czas!· Samochód służbowy, jeśli pracujesz w parze + darmowa karta paliwowa· Bez dodatkowych kosztów· Zakwaterowanie opłacone przez Larex, z własnym pokojem i WiFi!· Warunki zatrudnienia zgodnie z układem zbiorowym NBBU· Osoba kontaktowa Larex· Ciągła praca przy ciekawych projektach w renomowanych firmachCo jeszcze od nas otrzymasz· Ubezpieczenie zdrowotne· Środki ochrony indywidualnej i odzież roboczą· Ewentualnie samochód służbowy· Organizacja emerytury· 0,19 € za kilometr za dojazdy (wlasny samochόd)· Pomoc w zorganizowaniu numeru BSN

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku