Młodszy specjalista ds. controllingu z językiem niemieckim min. B1 - home office
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
3 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : NISO

Miejsce pracy : Olsztyn

Zadania :

  • Zarządzanie dokumentacją
  • Zarządzanie danymi - aktualizowanie ich w systemie i analizowanie
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i zestawień na potrzeby działu kontroli finansowych
  • Przygotowywanie forecastu
  • Analiza ryzyka, budżetu
  • Prowadzenie wewnętrznej korespondencji w j. angielskim i niemieckim
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
  • prace organizacyjne związane z funkcjonowaniem działu Finansowo-Administracyjnego
  • Wymagania :

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • wykształcenie w zakresie rachunkowości / finansów / controllingu / księgowości
  • pierwsze doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym
  • dobra znajomość pakietu MsOffice, głównie programów Word i Excel oraz systemu SAP
  • zaangażowanie, sumienność i obowiązkowość
  • Nasz klient oferuje :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń wewnętrznych)
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • Aplikuj