Młodszy Spec. ds. Księgowości (j. francuski)
People Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
7 d. temu
source : Lento.pl

People Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego świadczącą swoje usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie.

Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą firmy z sektorów : BPO / SSC, IT / Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie poszukuję kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Księgowości (AP,AR,GL) z j. francuskim do międzynarodowej firmy z obszaru BPO na terenie Krakowa.

Oczekiwania wobec Kandydatów : -bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (poziom B2 / C1, C2) -dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2) -

znajomość obsługi programów MS Office, - umiejętności analitycznego myślenia -chęć pracy w Krakowie -doświadczenie w Customer service lub księgowości będzie dodatkowym atutem Oferujemy : -

umowę o pracę na okres próbny, następnie nieokreślony (pełny etat) w Krakowie -ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, -

możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie, -atrakcyjny pakiet benefitów, -satysfakcjonujące wynagrodzenie Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV w j.

angielskim na adres : z dopiskiem FRA / AŁ / Lento Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku