Operator piły
PPT sp. z o.o.
Końskie, Świętokrzyskie
12 d. temu
source : Lento.pl

PPT Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 8101) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko : Pilarz Miejsce pracy : Końskie Wymagania : -

ukończone 18 lat - chęci do pracy i odpowiedzialność - wykształcenie zawodowe lub średnie zawodowe Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPT sp.

z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez PPT.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku