Product Owner (Big Data platform)
StepStone Services
Warszawa, PL
6 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętnościInne Wymagania : Poziom doświadczenia : MidCzego szukamy?Co najmniej 3-letniego doświadczenie na podobnym stanowiskuDoświadczenia w zarządzaniu produktami i / lub projektamiUmiejętności wyjaśniania znaczenia danych w sposób przystępny dla innychMindsetu AgileZorientowania na dane oraz umiejętności ich wykorzystywaniaMile widziane : Doświadczenie w obszarze dużych zbiorów danych i / lub pozyskiwania / przekształcania danychUmiejętność posługiwania się SQL i narzędziami do przetwarzania dużych zbiorów danych (np.

Spark, Hadoop, Hive, Power BI)Doświadczenie w projektowaniu UXZnajomość zagadnień związanych z rynkiem pracy i HRCzekamy na Twoje CV, jeśli : Jesteś osobą, która lubi przejmować inicjatywę oraz brać sprawy w swoje ręceJesteś osobą pewną siebie.

Potrafisz być skutecznie znajdować argumenty w dyskusjach z zespołami i interesariuszamiMasz świetne umiejętności komunikacyjne i interpersonalnePosiadasz zdolności liderskie (najlepiej wynikające z doświadczenia zawodowego), efektywnie podejmujesz decyzjePraca z danymi sprawia Ci przyjemnośćJesteś graczem zespołowym, który lubi pracować w Agile’owym środowiskuBardzo dobrze posługujesz się językiem angielskimProjekt, w którym możesz pracować : W tej roli będziesz odpowiadać za wyszukiwanie, selekcję, ocenę, priorytetyzację i wsparcie implementacji różnych źródeł danych.

Będziesz także odpowiedzialny za promowanie platformy Big Data oraz jej wykorzystania w organizacji. Będziesz także blisko współpracować zarówno z zespołami jak i biznesem by dostarczane rozwiązania miały najwyższą wartość.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku