Praca w barze (Pomoc kuchenna) - 2050 - 2650 zł netto na START
GRH Polska
Kędzierzyn-Koźle
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata / ki na stanowisko :

Pomoc kuchenna Punkt gastronomiczny

Miejsce pracy : Mop Proboszczowice

Zadania na stanowisku :

  • Przygotowywanie i wydawanie posiłków
  • Utrzymywanie czystości
  • Wymagania

  • Posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską
  • Oferujemy

  • Umowa o pracę szukamy kogoś do stałej współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia (wynagrodzenie łączne w przedziale 2900 3300 zł brutto)
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach : 7 : 00 23 : 00
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.