FIRMA ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKO: ELEKTROMONTER WROCŁAW
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Sieci i Zasilania zatrudni osobę na stanowisko ELEKTROMONTER. Zakres pracy : - prace związane z serwisowaniem, bieżącą obsługą i utrzymaniem obiektów elektroenergetycznych, -

obsługę urządzeń kontrolno-pomiarowych, - wykonywanie prac montażowych przy budowie i modernizacji sieci trakcyjnej, - przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy.

 • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac. Oferujemy : - Gwarancja długotrwałego zatrudnienia, -
 • Możliwość osobistego rozwoju zawodowego, Umowa o pracę, - Stawka godzinowa na okres próbny 20- 21 zł / h - terminowe wynagrodzenie, -

  kosz świąteczny dla dzieci, premie, kursy, szkolenia grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet ubezpieczenia zdrowotnego. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV drogą mailową z uwzględnieniem klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Sieci i Zasilania Sp.

  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku