Zostań Bohaterem i zarób do 3 550 zł brutto!
KS Service sp. z o.o.
Ożarów Mazowiecki, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : Operatora wózka widłowego

NIE KAŻDY BOHATER NOSI PELERYNĘ, A JEDNAK JEST HEROSEM - BĄDŹ NIM I TY! APLIKUJ!

Szukamy pracowitych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Magazyniera. Jeśli więc Twoimi mocami są uprawnienia na wózki widłowe również bez UDT , a doświadczenie w ich obsłudze jest dodatkowym atutem -

dołącz do grona Super-Magazynierów!

KAŻDY BOHATER ZASŁUGUJE NA JAK NAJLEPSZY EKWIPUNEK

dlatego zapewnimy Ci solidne zaplecze w postaci umowy o pracę w pełnymwymiarze . Oprócz chwały bohatera otrzymasz wynagrodzenie miesięczne do 3 550 zł brutto (podstawa i premia).

Nawet Superman zasłuKażdy Bohater zasługuje na jak najlepszy ekwipunekguje na odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku .

Działamy w systemie dwuzmianowym, tak abyś mógł zregenerować siły. Dodatkowo szkolimy Cię i obejmujemy opieką koordynatora personalnego .

Zatroszczymy się o Twoje zdrowie dofinansowując prywatną opiekę medyczną , a po okresie próbnym możesz zostać Bohaterem bezpośrednio u naszego Klienta.

NIE MA DLA CIEBIE RZECZY NIEMOŻLIWYCH

dlatego zadania takie, jak rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego, przeładunek materiałów na magazynie oraz praca ze skanerem to będzie dla Ciebie pestka!

DODATKOWE INFORMACJE

Herosi magazynu - łączmy się! Opisz swoje moce oraz atrybuty w CV i dołącz do Nas już teraz!

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku