Fizjoterapeuta terapeuta zajęciowy praca oferta
Job Agenten Anna Schimizek
Gdansk, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Fizjoterapeuta i terapeuta zajęciowy Dwa miejsca pracy w Bad Wildbad w landzie Badenia Wirtembergia F I Z J O T E R A P E U T A ( M / D / K ) / T E R A P E U T A Z A J Ę C I O W Y ( M / D / K ) ZAROBEK Z uznaniem dyplomu : 2 .

845 , 45 Euro W procedurze uznania z B2 : 2 . 506 , 19 Euro W procedurze uznania z B1 : 2 . 459 , 36 Euro 38,5 godzinny tydzień pracy (możliwa jest praca w niepełnym wymiarze godzin) Jednorazowa premia na przeprowadzkę 1000 Euro brutto Zróżnicowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwości dalszej edukacji Warunki pracy przyjazne rodzinie Wynagrodzenie kwalifikacyjne i zadaniowe zgodnie z taryfą naszej firmy Zorganizowana koncepcja indukcji.

Wymagana znajomość języka niemieckiego to poziom minimum A2 Możliwość podjęcia pracy przed uzyskaniem nostryfikacji dyplomu.

Jest do dyspozycji pierwsze lokum. Zapraszamy do aplikowania Job Agenten Anna Schimizek Pfluggasse 6b 89312 Günzburg Fon : Rozmawiamy po polsku.

Aktualne oferty oraz referencje na naszej stronie Internetowej, Instagramie i naszym profilu na Facebooku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku