Analityk Kontraktów – j. niemiecki
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszych klientów, firm z branży BPO / SSC poszukujemy kandydatów chcących rozpocząć swoją karierę w dużych międzynarodowych firmach.

Zadania : Zarządzanie danymi - aktualizowanie ich w systemie i analizowanie Tłumaczenia i analiza kontraktów na potrzeby działu Wsparcie działu zamówień Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz w Excelu Prowadzenie wewnętrznej korespondencji w j.

obcym Uczestnictwo w seminariach i eventach branżowych Oczekiwania : Bardzo dobra znajomość jednego z języków niemieckiego lub włoskiego (poziom B2-

C1) Dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w pracy z językami - ok. 1 rok Zdolności analityczne Komunikatywność Nasi partnerzy biznesowi oferują : Atrakcyjne warunki zatrudnienia Umowę o pracę Kompleksowy program wdrożeniowy Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne / menedżerskie) Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych