Zatrudnimy wykładowców - kierunki pedagogiczne
Wyższa Szkoła
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu poszukuje wykładowców do współpracy w ramach prowadzania zajęć na studiach podyplomowych. Oferta dotyczy kierunków : -Pedagogika specjalna -Oligofrenopedagogika -Diagnoza, terapia pedagogiczna i rewalidacja -Diagnoza, terapia i edukacja osób ze spektrum autyzmu -Integracja sensoryczna -Logopedia -Surdopedagogika i tyflopedagogika -Terapia zajęciowa -Wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci z niepełnosprawnościami Miejsce pracy : Bydgoszcz Wymagania : - wykształcenie wyższe magisterskie, mile widziane ukończone studia doktoranckie, - doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych o określonej tematyce, - dyspozycyjność do pracy w weekendy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WSNoZ w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku