Starszy Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta (Electronic Banking Helpdesk)
Citi
Olsztyn, WM, POL
10 d. temu

Description

Chcesz podjąć pracę w bankowości, ale nie masz żadnego doświadczenia?Zacznij karierę w CitiHandlowym!Lokalnie w Olsztynie znajdują się dwa centra operacyjne wspierające działania Banku z zakresie produktów zarówno Klientów Indywidualnych jak i Korporacji.

Pracuje w nich prawie 1000 pracowników realizując różnorodne zadania w ramach obsługi rachunku, przelewów, finansowania handlu, obsługi Klienta, projektów i wielu innych.

Kogo poszukujemy? Obecnie poszukujemy pracowników do Departamentu Obsługi Klienta w roli Doradcy technicznego Klientów Korporacyjnych.

Jest to stanowisko, które umożliwia wejście w świat bankowości, gdzie można poznać i współpracować zarówno z przedsiębiorstwami lokalnymi jak i tymi o globalnym zasięgu.

Jako, że jest to stanowisko przeznaczone dla osób początkujących jesteśmy otwarci na kandydatów bez doświadczenia, wchodzących na rynek pracy.

Ze względu na profil pracy preferujemy u kandydatów posiadających wiedzę i doświadczenie o charakterze technicznym (technikum elektroniczne, studia informatyczne) lub ekonomicznym.

Warunkiem koniecznym będzie komunikatywny poziom zarówno języka polskiego jak i angielskiego w mowie i piśmie.

Qualifications

Jakie zadania czekają na Ciebie? Doradca jest odpowiedzialny przede wszystkim za telefoniczny oraz e-mailowy kontakt z Klientami korporacyjnymi w ramach obsługi produktów bankowych w portalu bankowości elektronicznej.

Są to sprawy związane zarówno z płatnościami, wyciągami, zarządzaniem dostępami użytkowników po integrowanie platformy Banku z systemami księgowymi Klientów.

Poza bieżącą pracą część zespołu obsługuje szkolenia u Klientów, prowadzi projekty, oraz współpracuje przy rozwoju lub zmianach w produktach.

Co oferujemy naszym Doradcom technicznym Klientów Korporacyjnych? Umożliwiamy zdobycie bogatego doświadczenia od samych podstaw, które później przełoży się na możliwość dalszego rozwoju w ramach grupy Citi zarówno lokalnie, w ramach innych oddziałów w Polsce, jak i globalne.

Praca na tym stanowisku pozwala nabyć umiejętności i wiedzę, która zapewnią świetne podstawy do budowania Twojej kariery w bankowości.

Jednocześnie naszym pracownikom oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, oraz wiele innych benefitów.

Jeżeli więc interesuje Cię kariera w Banku zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku