Operator pras - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - U NAS WSZYSTKIEGO SIĘ NAUCZYSZ!! - Brzeg
Agencja Zatrudnienia KS Service
Brzeg
1 d. temu
source : infoPraca

Twoje przyszłe zadania to :

  • obsługa prasy i mieszalnika oraz nadzór nad prasami
  • wspieranie innych obszarów produkcyjnych
  • Szukamy osoby, która wyróżnia się :

  • gotowością do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane wykształcenie zawodowe, znajomość zagadnień technicznych oraz uprawnienia zezwalające na obsługę suwinicy
  • Tylko zyskujesz nie tracisz!!

    A Najważniejsze oferujemy :

  • stabilne środowisko pracy oraz umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy zasadniczej 3300zł oraz premii do 500zł
  • wolne weekendy - pracujemy jedynie od poniedziałku do piątku
  • super atmosfera, a także opieka koordynatora ds. personalnych
  • Nie wymagamy doświadczenia! Jedynie podstawowej wiedzy technicznej!

    Benefity :

  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
  • Zgłoś tę pracę