Konsultant ds.obsługi infolinii.
Teleperformance
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Expierence Management. Jesteśmy obecni w 76 krajach, współpracując z największymi markami na świecie.

Obecnie dla jednego z naszych klientów największej w Europie sieci bankomatów i wpłatomatów poszukujemy zmotywowanych i entuzjastycznie nastawionych do kontaktu z klientem osób na stanowisko : Konsultant ds.

obsługi infolinii (połączenia przychodzące) Miejsce pracy : Warszawa Mokotów, ul. Wołoska 24 Oferujemy :

  • Pracę dla naszego Klienta największej sieci bankomatów i wpłatomatów w Europie;
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego na projekcie finansowym;
  • Wsparcie w okresie wdrożenia;
  • Brak obsługi akcji sprzedażowych i spraw windykacyjnych;
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez naszych trenerów i bezpośrednio przez Klienta;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Imprezy integracyjne;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Umowę zlecenie;
  • Stawkę godzinową;
  • Elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika. Zadania obejmują :
  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych dotyczących użytkowania bankomatów i wpłatomatów znanych w całej Polsce (w języku polskim 95% i angielskim 5%);
  • Rejestrowanie wszystkich zgłoszeń w systemach projektu;
  • Udzielanie informacji nt. statusu transakcji i reklamacji;
  • Udzielanie informacji nt. zasad działania usług na bankomatach i wpłatomatach;
  • Udzielanie informacji o lokalizacji najbliższego wpłatomatu lub bankomatu. Wymagania : Jesteś idealnym kandydatem jeśli :
  • Płynnie porozumiewasz się w języku polskim;
  • Mówisz komunikatywnie w języku angielskim (5% odbieranych połączeń jest w języku angielskim);
  • Posiadasz nienaganną dykcję.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych