POSZUKUJE OSÓB DO DZIAŁU MARKETINGU- od zara!!!
CB- lublin
Lublin, Lubelskie
18 d. temu
source : Lento.pl

Nasza firma zajmuje się tworzeniem kampanii promocyjnych , dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Osoba, która rozpocznie z nami współpracę będzie odpowiedzialna za spotkania, Organizacje i udział w różnego rodzaju eventach organizowanych na terenie Lublina i nie tylko ,oraz wdrażania działań marketingowych do firmy.

Firma wprowadza nowe technologie na rynek. Między innymi Aplikacje.Nie jest firmą sprzedażową(produktów). Żeby rozpocząć współpracę nie potrzebujesz wyjątkowych umiejętności,wystarczy jeśli jesteś.

 • ambitny -komunikatywny i potrafisz dobrze organizować swoją pracę. My ze swojej strony gwarantujemy bezpłatne szkolenie.
 • Przygotujemy do działań w naszej firmie. Praca jest rozwojowa w gronie Młodych ludzi. Rozpocznij współprace Właśnie z nami i przekonaj się że gwarantujemy super warunki i Wysokie wynagrodzenie .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku