Pracownik ochrony
SKAREM SP. Z O.O.
Stalowa Wola, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma poszukuje pracowników na stanowisko pracowników ochrony w miejscowości : Stalowa Wola Zadania :

 • ochranianie bezpośrednie osób;
 • ochranianie powierzonego mienia; Wymagania : -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane -osoba niekarana -wysoka kultura osobista -orzeczeniem o niepełnosprawności Oferujemy : -stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat -elastyczne godziny pracy -osoby niepełnosprawne mogą starać się o pomoc indywidualną z ZFRON -pełne umundurowanie Zgodnie z art.
 • 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych będzie SKAREM Sp.

  z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli ul. 1 Sierpnia 24 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych iod(małpa)skarem.pl, 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych w oparciu o przepisy prawa jest obligatoryjne , a w pozostałym zakresie jest dobrowolne 8) Pani / Pana dane będą przetwarzane w sposób w formie profilowania.

  Podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku