Controller Specialist
ROCKWOOL Group
Cigacice
6 d. temu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za raportowanie i analizę działalności ROCKWOOL Polska.

Główne obowiązki :

Przygotowywanie i analiza budżetów finansowych spółki

Aktualizacja planów finansowych

Analiza i raportowanie wyników do Grupy

Przygotowywanie raportów marżowych dla różnych rynków

Przygotowywanie i analiza kosztów stałych

Kalkulacja i tworzenie rezerw finansowych

Wsparcie w procesie audytu rocznego

Dbanie o prawidłowość i kompletność księgowań w systemie SAP

Współpraca z innymi działami w celu realizacji zadań

Od Kandydatów oczekujemy :

Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub pokrewnego

Rozwiniętych zdolności analitycznych

Znajomości MS Office (Excel) na poziomie zaawansowanym

Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Praca w międzynarodowym zespole

Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,

Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSort, dofinansowanie do wypoczynku)

Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14;
  • tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz : https : / / www.

    rockwool.pl / o-nas / praca-w-rockwool / klauzula /

    Pełna informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj : https : / / www.rockwool.pl / polityka-prywatnosci /