Specjalista obsługi rynku zagranicznego - NIEMIECKI zdalnie
HCEWW
Warszawa, Mazowieckie
10 d. temu
source : Lento.pl

HCEWW świadczy usługi biznesowe dla w wielu językach dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rekrutacji dla branż : IT, farmacja, logistyka, obsługa klienta, e-

commerce, finanse, przemysł, HR. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymywali rekomendacje najlepszych Specjalistów.

Aktualnie dla jednego z liderów branży Contact Center poszukujemy pracowników na stanowisko : Specjalisty ds. obsługi rynku zagranicznego ze znajomością języka niemieckiego PRACA ZDALNA Jeśli : -

swobodnie posługujesz się językiem niemieckim? - jesteś otwarta / y, kontaktowa / y i lubisz pomagać innym? - lubisz rozmawiać przez telefon, a obsługa komputera i maila nie jest Ci obca?

 • cenisz dobrą atmosferę współpracy? Zakres obowiązków : Jeżeli zgadzasz się z powyższymi stwierdzeniami to oznacza, że doskonale pasujesz do Zespołu! Jako Specjalista ds.
 • obsługi rynku niemieckiego będziesz odpowiadać za wielokanałową obsługę Klientów niemieckoojęzycznych, doradztwo produktowe oraz administrowanie bazą danych.

  Oferujemy : - pracę wykonywaną w 100% zdalnie (system home office) - w zależności od Twoich preferencji : umowę o pracę / umowę B2B lub inne -

  pracę w stałych lub elastycznych godzinach pracy - w zależności od Twoich potrzeb - zarobki, z których będziesz zadowolony / zadowolona -

  szeroki pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne - świetną atmosferę współpracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku