Firma Zatrudni Tapicera Od Zaraz !!!
Meble Elmar Jerczyńscy
Baranów, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma z Długoletnim Doświadczeniem Zatrudni Pracowników na Stanowisko TAPICER ! Wymagania : Chęci do pracy w małym zgranym zespole wykształcenie dowolne, sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, Oferujemy :

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • atrakcyjne zarobki
 • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Przede Wszystkim Pracę w Małym zgranym zespole ludzi bez robienia sobie na złość jak to nie raz bywa w innych zakładach pracy.
 • Nowe Młode Kierownictwo oraz Przyjazne Szefostwo Otwarte na Wszelakie Sugestie ze Strony Pracownika. Zadzwoń - Umów się - Przyjdź i Spróbuj a Przekonasz się że Naprawdę Warto ! : ) DANE PRACODAWCY Meble Elmar - Jerczyńscy sp.

  j. Producent Mebli Systemowych, Kuchennych oraz Tapicerowanych Jankowy 1c, 63-604 Baranów tel : (62) 791 20 20 e-mail : Prosimy o Kontakt w Dni Robocze w Godzinach 8-16

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku