Pracownik budowlany - Holandia
Work Time
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko : KUCHARZ / KUCHARKA POMOC KUCHENNA Miejsce pracy : Berlin, Monachium Wynagrodzenie : 12-

13€ brutto / godz. Zakwaterowanie : ok. 200€ / m-c Wymagania : - wykształcenie jako kucharz mile widziane - doświadczenie w pracy jako kucharz -

podstawowa znajomość niemieckiego / angielskiego Oferujemy : - umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony -

pakiet świadczeń socjalnych - ubezpieczenie - premie Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres : Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka , ul.

Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny : ul Kołobrzeska 38 lok.

3, 10-434 Olsztyn , e-mail : Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) przetwarzane w celach rekrutacyjnych -

przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej jako RODO).

Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew.

przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne. Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym -

prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku