Flutter Developer
Vidvi
Zielona Góra
‎7 godz. temu
source : Just Join IT

UX / UI (nice to have)

Kim jesteśmy?

Vidvi to firma IT oferująca rozwiązania do interaktywnego live shoppingu. Oferujemy naszym klientom możliwość prowadzenia transmisji sprzedażowych wychodząc naprzeciw wyzwaniom w branży e-commerce.

Poszukujemy programisty Flutter z nastawieniem na współpracę, który dołączy do naszego zdalnego zespołu (możliwa współpraca : in-house, B2B, part time, freelancer).

Flutter Developer (mid)

Zakres zadań :

  • przygotowywanie nowych funkcjonalności;
  • rozwój i utrzymanie SDK na iOS i Android;
  • dbanie o wysoką jakość rozwiązań;
  • analizowanie oraz rozwiązywanie problemów;
  • łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą;
  • analizowanie możliwości rozwoju systemu;
  • realizacja zadań indywidualnych jak i zespołowych.
  • Wymagania :

  • dobra znajomość Fluttera;
  • silne podstawy informatyki w inżynierii;
  • stosowanie najlepszych praktyk w zakresie kodowania aplikacji mobilnych;
  • dobra znajomość architektury mobilnej iOS i Android;
  • dobre zrozumienie procesu wdrażania do odpowiednich sklepów z aplikacjami (Google Play / Apple App Store);
  • dobra znajomość Gita;
  • zrozumienie CI / CD;
  • znajomość najlepszych rozwiązań dotyczących UI / UX;
  • komunikatywny jęz. polski.
  • Jak organizujemy naszą pracę?

  • 1-2 dni w miesiącu bez projektu na samorozwój - hackathony, kursy, blogposty;
  • spotkania best of na których dzielimy się wiedzą;
  • jeśli tylko to możliwe i potrzebne pracujemy zespołowo, dlatego zawsze możesz przegadać temat z kimś spoza projektu;
  • masz wpływ na wybór narzędzi, technologii i rozwiązania technologiczne używane w naszych produktach;
  • masz realny wpływ na produkt, który wspólnie tworzymy (każdy feedback bierzemy na warsztat).
  • Oferujemy :

  • 20 / 26 dni płatnego urlopu;
  • 100% pracę zdalną (z opcją pracy w biurze na poznańskiej Śródce);
  • elastyczny czas pracy;
  • szkolenia i kursy w godzinach pracy;
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie;
  • system poleceń dla pracowników;
  • sprzęt i akcesoria dopasowane do preferencji (domyślnie MacBook).
  • Lokalizacja : Poznań / 100% zdalnie