Partner Business Development Manager for Public Sector
Unit4
Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Poland
‎3 godz. temu

Job Description

Obowiązki menedżera ds. rozwoju biznesu :

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych na rynku
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z potencjalnymi klientami
  • Kwalifikacja prospektów z kampanii marketingowych jako szanse sprzedaży
  • Bliska współpraca z partnerami Unit4 Polska
  • Identyfikowanie potrzeb klienta w kontekście oferowanych przez partnerów produktów / usług
  • Dostosowywanie rozwiązań produktowych w celu zwiększenia satysfakcji klientów
  • Koordynowanie spotkań lub rozmów między potencjalnymi klientami a KAM partnerów
  • Aktywny udział w prezentacjach rozwiązań Unit4
  • Czego oczekujemy :

  • Udokumentowanego doświadczenia na stanowisku Business Development Manager / Key Account Manager
  • Znajomości Prawa Zamówień Publicznych
  • Znajomości specyfiki rozwiązań IT dla sektora publicznego
  • Komunikatywności i asertywności
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Additional Information

    Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta multisport
  • Karta benefitowa
  • Nielimitowany płatny urlop
  • W Unit4 masz swobodę i autonomię aby odnieść sukces. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowym środowisku.

    W Unit4 inwestujemy w Twój rozwój osobisty i zawodowy. Nie skupiamy się na tym ile dni pracujesz, ale jakie osiągasz wyniki, dlatego oferujemy nielimitowany płatny urlop.