Doradca klienta w sklepie medycznym
Medorto
Połaniec, Świętokrzyskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zakres obowiązków : - profesjonalna obsługa klientów, dobór sprzętu, sprzedaż, - organizacja pracy sklepu - dbałość o wizerunek marki i miejsce pracy - pogłębianie wiedzy produktowej - prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością firmy - współpraca z NFZ Oferujemy : - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od obrotów sklepu Wymagania : - Wykształcenie na kierunku : fizjoterapia / rehabilitacja, technik farmacji, pielęgniarka - Aktualne prawo wykonywania zawodu - Doświadczenie w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne (praca w sklepie ortopedycznym z NFZ będzie dodatkowym atutem) - Znajomość rynku medycznego - Chęć rozwoju zawodowego - Bardzo dobra organizacja pracy - Bezwzględna uczciwość i punktualność - Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych