Specjalista ds. Kontroli Jakości Rozmów
GoWork.pl Serwis Pracy
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

GoWork.pl to istniejąca na rynku od 1990 roku, dynamicznie rozwijająca się firma, która stanowi unikalną płaszczyznę do dialogu pomiędzy Pracodawcą, a Pracownikiem / Kandydatem, nieustannie doskonaląc i zmieniając się na korzyść Klientów i Użytkowników.

Każda z usług tworzona jest i oferowana zgodnie z tym przesłaniem ma być przede wszystkim wsparciem dla pracodawców służyć skutecznej rekrutacji i budowaniu pozytywnego wizerunku.

Dzięki takiemu podejściu portal GoWork.pl jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce.

Aktualnie do naszego zespołu sprzedaży poszukujemy zaangażowanych pracowników z innowacyjnym podejściem do budowania relacji biznesowych na stanowisko : Specjalista ds.

 • Kontroli Jakości Rozmów Pracując z nami będziesz : kontrolować i oceniać jakości rozmów telefonicznych prowadzonych przez dział sprzedaży;
 • przygotowywać raporty i analizy oraz dzielić się nimi z innymi osobami; mieć bezpośredni wpływ na jakość rynku pracy; świetnie się bawić w zgranej grupie ludzi i przyjaznym środowisku;
 • praktykować work-life balance, aby zachować czas na swoje pasje! Jeżeli tylko : posiadasz doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B;
 • dobrze znasz techniki sprzedaży telefonicznej; masz zdolności analityczne oraz umiesz wyciągać wnioski; ... jesteś osobą asertywną, pozytywną i pewną siebie;
 • pragniesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie! Dołącz do nas i ciesz się : stabilnym zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę wzbogaconą o benefity;
 • nowoczesnym biurem w doskonałej lokalizacji przy Metrze (Rondo Daszyńskiego); stałymi godzinami pracy 8 : 30-16 : 30 od poniedziałku do piątku;
 • szkoleniami, imprezami integracyjnymi oraz konkursami z nagrodami; bilardem, piłkarzykami, pyszną kawą i świetną atmosferą! Brzmi ciekawie?

  Czujesz, że to może być praca dla Ciebie? - dołącz do Nas : ) #GoToOurWork 1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.

  pl Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa). 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iod(at)gowork.

  pl 3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art.

  6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art.

  6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).

  4. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce). 5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub do momentu wycofania zgody przez kandydata.

  Dane będą także przechowywane na potrzeby przyszłych prowadzonych rekrutacji jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę. 6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa : a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

  7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego. postępowania rekrutacyjnego.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku