Operator wózka widłowego - wynagrodzenie do 3900 zł brutto
KS Service sp. z o.o.
Wrocław, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży technicznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operator wózka widłowego.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Wystarczy, że masz uprawnienia na wózki widłowe - także bez UDT oraz 6 miesięcy doświadzenia na podobnym stanowisku. Świetnie, jeśli potrafisz też obsługiwać komuter.

Tylko tyle wystarczy, abyś rozpoczął pracę z nami! Zainteresowany / -a? Czytaj dalej!

KIEDY JUŻ DO NAS DOŁĄCZYSZ, ZYSKASZ :

 • umowę o pracę na pełen etat
 • wynagrodzenie podstawowe 3 300 zł brutto oraz premie do 600 zł brutto
 • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15
 • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
 • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
 • wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
 • kompleksowe szkoleni e wdrażające w obowiązki
 • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy
 • zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów
 • TWOIMI ZADANIAMI BĘDĄ

  obsługa wózka widłowego, przyjmowanie i wydawanie towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz obsługa komputerowego systemu magazynowego.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Nie zwlekaj - WYŚLIJ CV, zacznij pracę z nami i zdobywaj cenne doświadczenie! Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr tel. 506 561 604 .

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku