tester automatyzujący (B2B)
Santander
Warszawa, MZ, PL
2 d. temu

tester automatyzujący (B2B) Warszawa, Poland WHAT YOU WILL BE DOING O projekcie : Projekt z domeny Bancassurance.

System w oparciu o architekturę mikroserwisów.

Praca w małych zespołach Scrum (5-7 osób). Zadania, które będziesz realizować :

  • Pokrywanie nowych funkcjonalności testami automatycznymi i utrzymywanie istniejących testów
  • Automatyzacja testów E2E aplikacji webowej w podejściu BDD - Cucumber + Selenium lub Cypress
  • Testy aplikacji mobilnej Appium
  • Testy manualne
  • Dokumentowanie błędów
  • Proponowanie lepszych rozwiązań, usprawnianie procesów Nasze oczekiwania :
  • Minimum dwa lata doświadczenia w automatyzacji testów w wymienionych wyżej frameworkach
  • Znajomość Java, JavaScript
  • Wiedza w zakresie REST
  • Doświadczenie w pracy z Git, Jenkins, Jira To, co oferujemy :
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • Zgłoś tę pracę