Zatrudnię kierowcę cysterny C+E, ADR - Stuttgart, Niemcy
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
Wroclaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami. Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko : Kierowca cysterny C+E - ADR Miejsce pracy : okolice Stuttgart Wynagrodzenie : 12 - 15 tys.

zł Opis stanowiska : Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy). Obowiązki : Transport paliw płynnych Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów Wymagania : Komunikatywny niemiecki Prawo jazdy kat.

B, C+E Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny) Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i świętaOferujemy : Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki Możliwość zakwaterowania Szkolenie przygotowujące System 4 / 1 Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych