Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
MEYER TOOL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kalisz, Polska
4 d. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków :

Obsługa obrabiarek sterowanych w systemie CNC, posługiwanie się urządzeniami i oprzyrządowaniem kontrolno pomiarowym.

Wykształcenie : zasadnicze zawodowe

Inne wymagania :

Wykształcenie minimum zawodowe wykształcenie, wiedza z zakresu obróbki mechanicznej, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, mile widziane doświadczenie w zawodzie, brak przeciwwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym.

Proponujemy Ci : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.

Oferujemy bogaty pakiet benefitów, m.in : karty MultiSport, karnety do Aquapark Kalisz, wczasy pod gruszą, karty przedpłacone dla dzieci Pracowników oraz upominki dla nowo narodzonych dzieci.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku