Pracownik magazynu
iParts sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

iParts Sp. z o.o. - krajowy lider sprzedaży części samochodowych przez Internet z największą ofertą części zamiennych w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko : Pracownik magazynuMiejsce pracy : Warszawa, mazowieckieNowozatrudniona osoba dołączy do zespołu obsługi magazynu sklepu internetowego i będzie odpowiedzialna za rzetelną realizację prac magazynowo-logistycznych.

Obowiązki : · przyjmowanie i sprawdzanie dostaw, · kompletacja zamówień, · pakowanie paczek, · konfekcjonowanie towaru, · dbałość o porządek i prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej.

Wymagania : · znajomość budowy pojazdów samochodowych (warunek konieczny), · umiejętność obsługi komputera, · rzetelność i motywacja do pracy, · niekaralność, · doświadczenie w pracy w magazynie i wykształcenie techniczne (najchętniej związane z motoryzacją) będzie istotnym atutem, · mile widziani studenci wieczorowi i zaoczniOferujemy : · bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy, · pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, · realne możliwości rozwoju i awansu oraz stabilnej pracy.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres : W temacie maila proszę koniecznie wpisać PRACA - Magazyn Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez iParts sp.

z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."