Kierownik Robót Sanitarnych
ERBUD S.A.
Siechnice, dolnośląskie
‎16 godz. temu
source : FACHPRACA

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE.

Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

 • Raport Deloitte Polskie Spółki Budowlane 2020
 • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji projektowej, poszukiwanie optymalizacji rozwiązań;
 • Poszukiwanie podwykonawców i wycena robót;
 • Nadzór nad powierzonymi robotami zgodnie z projektem oraz nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad wykonywania robót sanitarnych;
 • Koordynowanie prac podwykonawców branży sanitarnej (w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji) na inwestycjach;
 • Opracowanie harmonogramów robót dla branży;
 • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami;
 • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej.
 • Wykształcenie wyższe techniczne profilowe w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych sanitarnych bez ograniczeń (znajomość i doświadczenie w realizacji, automatyki wentylacji i klimatyzacji oraz systemów BMS będzie dodatkowym atutem).
 • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej;
 • Doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych;
 • Doświadczenie w realizacji zamówień publicznych min. 3 zadania;
 • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
 • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO;
 • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;
 • Prawo jazdy kat. B.
 • Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych (dalej : Dane ) zbieranych w związku z rekrutacją jest Erbud International z siedzibą w Toruniu, ul.

  Wapienna 10 (87-100), telefon +48 22 548 70 00 (dalej : Administrator ). Administrator przetwarza Dane udostępnione w powyższym formularzu aplikacyjnym, a także inne zebrane w trakcie procesu rekrutacji.

  Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Jeżeli wyraził Pan / wyraziła Pani na to zgodę, Pańskie dane mogą być udostępnione innym spółkom z Grupy Erbud, jako odbiorcom danych, w celach rekrutacji.

  Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pańska zgoda.

  W przypadku procesu rekrutacyjnego kilkuetapowego, na późniejszych etapach selekcyjnych, podstawą przetwarzania Pani / Pana danych jest uzasadniony interes Spółki.

  Podanie Danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Dane przetwarzane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego (3 miesiące) lub przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia Pani / Pana ewentualnych roszczeń.

  Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pańskich Danych, w tym prawo do uzyskania kopi tych Danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Jeżeli podstawą przetwarzania Pani / Pana danych jest zgoda, ma Pani / Pan prawo ją cofnąć w dowolny sposób i w dowolnym momencie.

  W przypadku pytań dotyczących Pańskich Danych prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 22 548 70 00.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku