Specjalista ds. Integracji i Automatyzacji Procesu Celnego
Schenker Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎22 godz. temu
source : Praca

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś.

Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności.

Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań :

  • Analizowanie procesu celnego w poszukiwaniu możliwych integracji oraz działań automatyzujących proces,
  • Udział w procesach integracji klienckich dbając o najwyższy możliwy poziom integracji i automatyzacji w zakresie wymiany danych miedzy organizacją a klientem,
  • Tworzenie wewnętrznych baz danych i innych narzędzi wspierających integrację i automatyzację,
  • Pełnienie roli Super User’a aplikacji celnych,
  • Budowanie instrukcji opisujących poszczególne składowe procesu celnego w kontekście poprawnego (optymalnego) wykorzystania możliwości aplikacji celnych i okołocelnych,
  • Współpraca z dostawcą systemów celnych oraz z administratorem systemów celnych w zakresie implementacji zmian / poprawek / nowości,
  • Prowadzenie testów przedprodukcyjnych i przygotowywanie instrukcji użytkownika dla nowo wdrażanych funkcjonalności.
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy związanym z integracją i automatyzacją procesów celnych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i duża wnikliwość,
  • Posiadanie wyspecjalizowanej wiedzy związanej z obszarem cła i chęć jej nieustannego poszerzania,
  • Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość j. angielskiego min. A2 / B1,
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w roli Agenta Celnego mile widziane.
  • Nasza oferta :

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Zielony Czas Pomagania, Świąteczny Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
  • Zgłoś tę pracę