Do prostej obsługi klienta-od zaraz
Rekrutacja
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu

Do nowego projektu w Gdańsku i w Gdyni prowadzony jest nabór osób na stanowisko Młodszy Doradca.Oferta dla osób w każdym wieku,z różnym doświadczeniem zawodowym, lub bez doświadczenia w branży.

 • Możliwość pracy w systemie pon.-pt, lub indywidualny grafik. Oczekujemy : komunikatywności, chęci do pracy w kontakcie z klientem;
 • umiejętności doradzania.Każdy nowo zatrudniony zostanie wdrożony,otrzyma fachową pomoc oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

  W I etapie współpraca oparta na umowie zlecenia,bardzo atrakcyjne warunki płacowe,możliwości rozwoju zawodowego w branży która się stale rozwija.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : Kontakt ze strony Kierownika Rekrutacyjnego na terenie Trójmiasta w terminie 2 dni roboczych. Możliwość pracy od zaraz.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku