Elektryk elektromonter
Synergia Polska
Raszyn, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Elektryczna działająca na terenie powiatów : Pruszkowski , Piaseczyński , Grodziski ( nie robimy w warszawie) , zatrudni elektryka instalatora również na niepełny wymiar pracy ( mile widziany pełen etat godziny Pracy od 7 : 30 do 17 ) Opis stanowiska Pracy .

Wykonujemy prace instalacyjne instalacji Elektrycznych nN w obiektach mieszalnych , biurowych, halach magazynowych , przyłącza, prowizorki kompleksowo .

Wykonujemy również prace teletechniczne , montaż kamer, instalacji alarmowych , kontroli dostępu , domofonów ,automatyki i wiele innych .

Wymagania -Doświadczenie pracy w zawodzie elektryka . -Jeśli jesteś osobą bez doświadczenia ale młoda i ambitną również damy ci szanse .

 • Prawo jazdy kategoria B -Brak nałogów ( niepijący w pracy , ani niewczorajszy ) staranność i dokładność - nasze usługi są ,usługami na najwyższym poziomie nie tolerujemy lawiranctwa oraz fuszerstwa jeśli nie przykładasz się do pracy ta praca nie jest dla ciebie .
 • W zamian oferujemy. -Cotygodniową wypłatę zgodnie z umową . - Premię okolicznościowe -Stabilną Pracę -Możliwość zdobycia wiedzy której nikt ci nie przekaże .

  Proszę o wysłanie CV na adres mailowy

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku