Praca Lombard - Ruska 38 - Lato - wakacje - szkolenie -
LOMBARD RUSKA
Wrocław, Dolnośląskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

Firma funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Główna działalność firmy polega na skupie i sprzedaży towarów używanych, takich jak telefony komórkowe, sprzęt RTV, AGD, biżuteria złota, biżuteria srebrna i inne).

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca do jednego z naszych punktów handlowych. Miejsce pracy : Wrocław - ul.

Ruska 38 Obowiązki pracownika : bezpośrednia i pośrednia obsługa klienta w punkcie handlowym przy zachowaniu pełnej kultury osobiste (skup i sprzedaż towarów handlowych, takich jak telefony komórkowe, sprzęt RTV, AGD, biżuteria złota i srebrna i inne) tworzenie i obsługa aukcji na portalach internetowych Allegro i OLX dbałość o estetykę wystawy, towarów handlowych i miejsca pracy budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem.

Wymagania : wysoka kultura osobista zaangażowanie i pozytywne nastawienie punktualność i dokładność doświadczenie w kontaktach z klientami znajomość obsługi portali internetowych Allegro i OLX umiejętność robienia ładnych zdjęć gotowość do uczenia się, stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju miłe usposobienie i niekonfiktowność.

Oferujemy : stałą pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat szkolenie wstępne, za które płacimy w ramach umowy o pracę wsparcie w trakcie pracy ze strony lidera atrakcyjne wynagrodzenie pracę w miłym, zgranym zespole, gotowym do pomocy, Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.