Operator maszyn sterowanych numerycznie
Norautron S.A
Zduńska Wola, Polska
1 d. temu
source : Praca

Grupa Norautron, będąca częścią norweskiej grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku.

Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, płytek PCBA i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym.

Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy w Zduńskiej Woli poszukujemy pracowników na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • dokonywanie precyzyjnej obróbki zgodnej z wymogami technologicznymi oraz rysunkiem technicznym
  • ustawianie oprzyrządowania obrabiarki
  • dobór narzędzi skrawających
  • programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Wymagania :

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • chętnie przyuczymy do wykonywania zawodu
  • Nie wymagamy doświadczenia

    Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od zdobytej wiedzy i umiejętności, dodatkowo dodatki do płacy zasadniczej
  • rodzaj umowy umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w norweskiej firmie
  • Zgłoś tę pracę