Helpdesk Specialist
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Szczecin, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Szczecinie,zajmującej się rozwojem aplikacji dla firm z branży finansowej, poszukujemy kandydata na stanowisko IT Helpdesk Specialist.

Zespół Helpdesk odpowiada za szeroki zakres zadań : od przygotowywania komputerów dla nowych pracowników, przez switche, routery, Access Pointy, zabezpieczenie informatyczne firmy.

Szukamy kandydatów z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (poziom 2,3 linii), z bardzo dobrą znajomością sieci i systemu Windows (Linux będzie dodatkowym atutem) oraz z doświadczeniem w pisaniu skryptów np.

w PowerShell. Z uwagi na pracę w międzynarodowym środowisku, znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Możliwość rozwoju : docelowo objęcie stanowiska Senior IT Helpdesk Specialist

Klient proponuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę sportową, budżet szkoleniowy, bony okolicznościowe i uznaniowe, a dla kandydatów spoza Szczecina budżet relokacyjny.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku