Betoniarz obsługujący suwnice - 14 euro brutto/h - praca w Belgii
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Waregem, zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Goldenline

Opis stanowiska

  • wykonywanie usług betoniarskich
  • obsługa suwnicy
  • wykonywanie innych prac przy produkcji schodów
  • Wymagania

  • wieloletnia praktyka jako betoniarz
  • umiejętność obsługi suwnicy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 14 euro brutto / h
  • kartę paliwową za wyjazd własnym samochodem
  • 50 euro netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
  • premię roczną
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych