technik liniowy
Randstad
Skarbimierz-Osiedle, Opolskie
2 d. temu

job description

Doświadczenie jako operator maszyn, smykałka do majsterkowania, wykształcenie mechaniczne / techniczne, znajomość podstaw rysunku technicznego.

  • Czy te słowa opisują Ciebie? Jeśli tak, nie wahaj się tylko aplikuj!
  • oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez klienta)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym, zgranym zespole
  • bogaty pakiety socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatny transport pracowniczy z m. in. Nysy, Namysłowa, Oławy, Brzegu, Wiązowa, Lewina Brzeskiego
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • obsługa techniczna linii produkcyjnych , maszyn, urządzeń i instalacji
  • prowadzenie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych i konserwacyjnych
  • definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne
  • bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców
  • oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego (w zakresie mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechaniki)
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • samodzielności w działaniu i aktywności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności obsługi maszyn
  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Aplikuj