Pokojowa
KJR Kormoran
Witkowo, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Hotel Moran SPA w Ostrowie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku POKOJOWA. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY! Gwarantujemy : - pracę w dynamicznym zespole, w wyjątkowej atmosferze, - indywidualne szkolenia w pełni przygotowujące Cię do objęcia stanowiska, - realną możliwość rozwoju i szybkiego awansu, - wynagrodzenie zawsze na czas, - elastyczny, tygodniowy grafik, etat dostosowany do Twoich potrzeb Jeżeli bardzo chcesz pracować, dzielisz naszą pasję gościnności, nie ustajesz w swoim rozwoju a szacunek i zaufanie są dla Ciebie ważne.

Jeżeli TAK, to TY jesteś osobą, której szukamy! Chętnych zapraszamy do składania CV. Jeżeli nie posiadasz CV zadzwoń do Nas lub napisz wiadomość, z miłą chęcią udzielimy Tobie wszelkich informacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku