TECHNOLOG-RYSOWNIK
Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych...
Toruń
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

TECHNOLOG-RYSOWNIK Toruń

Opis stanowiska

  • tworzenie rysunków CAD z posiadanej dokumentacji PDF / DXF
  • konwersja posiadanej dokumentacji technicznej
  • wsparcie technologa w procesie przygotowywania programów w ASTER oraz COLUMBUS
  • Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie CAD, COREL
  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • rozwój zawodowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach międzynarodowych
  • Zgłoś tę pracę