Pomocnik magazyniera - stała praca!
Human&Hunter
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter (KRAZ 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku : Pomocnik magazynowy Lokalizacja : Warszawa -

Białołęka ul. Daniszewska Na stanowisku POMOCNIK MAGAZYNOWY będziesz odpowiedzialny za kompletację towaru według zamówienia.

OFERUJEMY : - pełny etat w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie podstawowe + system premiowy + benefity - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (10-

18 ; 14-22; 9-17; 15-23) - wolne weekendy : ) WYMAGAMY : - umiejętność szybkiego uczenia się - sumienność - zaangażowania i chęci do pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul.

Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp.

 • z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku