Poszukiwany doradca ds.rekrutacji w ciekawej branży!
Herz 24 sp. z o.o. sp.k.
Piaseczno, Mazowieckie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Herz 24 sp. z o.o. sp. k. Jesteśmy firmą, która zajmuje się delegowaniem opiekunek osób starszych do Niemiec. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydata na stanowisko : Doradca ds.

rekrutacji z j. niemieckim Miejsce Pracy : Piaseczno Do zadań kandydata należeć będzie : samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych redagowanie i publikacja ogłoszeń w mediach selekcja kandydatów pozyskiwanie kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem prezentacja firmy na targach pracy, imprezach plenerowych itp.

Oczekujemy : znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 (wystarczy wiedza szkolna, np. matura z niemieckiego, certyfikat) doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane) wysokie zdolności interpersonalne zorientowanie na wyniki i założone cele Oferujemy : pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy ciekawą, pełną wyzwań pracę elastyczny czas pracy pakiet medyczny umowa o pracę (istnieje również możliwość innej formy zatrudnienia) Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust.

z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku