System Software Engineer (Remote)
Dorwij Nerda
Centrum, Wrocław
5 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy utalentowanego inżyniera systemów , który uzupełni zespół z jasno określoną wizją, stawiający mocny nacisk na rozwój i zarządzanie technologią łączącą świat.

Dołącz do profesjonalistów, którzy wnoszą do pracy doskonałość, pasję, kreatywność i ciekawość, stale przyglądając się środowisku biznesowemu i technologiom w nowy i ambitny sposób.

Dzięki takiej postawie każdego dnia opracowują i dostarczaja zintegrowane rozwiązania obejmujące cały system, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom klientów.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Automatyzacja i ciągłe ulepszanie usług naszego klienta,
  • Utrzymywanie niezawodności i wydajności platform firmowych,
  • Zarządzanie wysoce dostępnymi, wielkoskalowymi systemami produkcyjnymi działającymi na AWS,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z dostępnością usług,
  • Współpraca z różnymi działami firmy.
  • Co możesz zyskać?

  • Pracę zdalną co najmniej do końca lata 2021,
  • Wynagrodzenie roczne na poziomie 180.000-228.000zł w zależności od aktualnego doświadczenia i umiejętności,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Karta MultiSport,
  • Jasny i przejrzysty system premii i awansów,
  • Elastyczny grafik pracy oraz nielimitowany urlop,
  • Pakiet akcji.
  • Wynagrodzenie

    Mid / Regular do 15.000zł UoP

    Senior do 19.000zł UoP

    Czego oczekujemy?

  • Chęci do współpracy, nieustannej nauki i samodyscypliny, aby dostarczać nic innego jak doskonałość,
  • Doświadczenia w AWS, Linux i / lub Windows z dużą znajomością zagadnień związanych z siecią i bezpieczeństwem,
  • Znajomości podstawy tworzenia oprogramowania (kontrola źródła, testowanie jednostkowe itp.),
  • Znajomości co najmniej jednego języka z następujących : Python, C#, Java, Go, Ruby,
  • Mile widziane doświadczenie z : Kubernetes, Docker, Jenkins lub podobny, oraz Packer, Terraform, NewRelic, CloudWatch, Papertrail, StatsD, ElasticSearch, Logstack, Kibana, Grafana.
  • Znajomości :
  • Linux
  • Mile widziane :
  • Python
  • Języki :
  • Angielski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 12000-19000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Pokój relaksu
  • Kim jesteśmy?

  • Kolejny raz Twój profil wydał się niesłychanie interesujący dla rekrutera? - Kolejny raz oferta dotyczy projektu u międzynarodowego klienta, będącego liderem w swojej branży?
  • Kolejny raz jako programista Javy otrzymujesz ofertę inżyniera do spraw Javy w wersji Script? - Kolejny raz będąc programistą C++ otrzymujesz ofertę jako inżynier C / C++?
  • Nie chcesz trafić do firmy, gdzie zarządzanie przez kryzys oraz as soon as ASAP to chleb powszedni? Jeśli chociaż jedna odpowiedź jest twierdząca, to skontaktuj się z nami! My żyjemy w świecie IT.
  • Codziennie zastanawiamy się jak napisać kolejną pętlę for, jak zrefaktorować istniejący kod, czy też gdzie i jak dodać dekorator do projektu.

    Rozumiemy frustrację gdy chęć wymiany kilku zdań z rekruterem kończy się na przekażę pytania do osoby technicznej . Spotkajmy się.

    Porozmawiajmy. Przedstawisz swoje doświadczenie, swoje umiejętności. Jeśli wyrazisz chęć, przeprowadzimy dłuższą rozmowę techniczną.

    Po wszystkim wrócimy z konkretami technicznymi. W razie potrzeby powiemy na co zwrócić uwagę, udzielimy wskazówek. Pomożemy się przygotować.

    Zero owijania w bawełnę. Odezwij się do nas bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę w IT, czy też jesteś już Gandalfem Białym świata IT.