Doradca Klienta w Hilti Store
Hilti
Warszawa
35 d. temu

Kogo szukamy?

Szukamy pełnej energii i zaangażowania osoby, która dołączy do naszego działu sprzedaży na stanowisko Doradcy Klienta w Salonie Hilti Store.

Kim jesteśmy?

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla globalnej branży budowlanej.

Jesteśmy dumni z naszego liczącego 75 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy naszych przełomowych produktów i pierwszorzędnych usług.

Nasza firma, zatrudniająca 24 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, podnosząc jednocześnie swoje umiejętności, rozwijając się zawodowo i kształtując karierę.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Jako Doradca Klienta w naszym sklepie Hilti będziesz odpowiedzialny / a za profesjonalną obsługę naszych klientów. Do Twoich obowiązków będzie również należało demonstrowanie naszych innowacyjnych urządzeń oraz usług.

Oprócz obsługi klientów będziesz również czuwał / a nad prawidłową strukturą zamówień towaru oraz jego ekspozycją, a także zajmiesz się obsługą finansową procesu sprzedaży i przygotowywaniem raportów.

Wiele osób zaczyna z nami swoją karierę w sprzedaży, aby następnie awansować na stanowiska specjalistyczne, kierownicze czy managerów projektów.

Co oferujemy?

Twój zakres obowiązków będzie bardzo szeroki. Równocześnie zapewnimy Ci autonomię i pełną swobodę w wyborze działań, które umożliwią Ci uzyskanie ponadprzeciętnych wyników.

Jeśli przekroczysz nasze oczekiwania, nagrodzimy Cię możliwościami osobistego rozwoju oraz nadania Twojej karierze tempa.

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Nasz zespół to grono dobrze dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych pracowników trafili do nas bez żadnego doświadczenia w branży.

Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia w budownictwie. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie.

Oczekujemy od Ciebie :

 • Wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)
 • Umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim
 • Doświadczenia w sprzedaży i / lub obsłudze klienta
 • Umiejętności budowania relacji z klientami opartych na zaufaniu
 • Podczas jednego z etapów rekrutacji zostaniesz zaproszony do Salonu Hilti Store, gdzie zobaczysz, na czym polega praca naszych Doradców Klienta.

  Aplikuj
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku