Przedstawiciel handlowy w segmencie HoReCa
LINK CONSULTING
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydata na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy w segmencie HoReCa (kod ref.

PH / HoReCa-19) Poszukujemy osób w następujących regionach : 1)woj. kujawsko-pomorskie 2)woj. warmińsko-mazurskie 3)woj.

pomorskie 4)woj. zachodniopomorskie Zakres zadań :

  • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora gastronomicznego w segmencie HoReCa,
  • sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • zbieranie zamówień oraz stały kontakt z pozyskanymi klientami,
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • windykacja należności,
  • stały kontakt z menedżerem operacyjnym. Wymagania :
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w sektorze HoReCa,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista w celu nawiązywania nowych kontaktów oraz opieki nad obecnymi Klientami,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność obsługi pakietu Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • sumienność, pracowitość oraz uczciwość. Oferujemy :
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia uzależniona od osiąganych wyników),
  • elastyczne godziny pracy,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
  • możliwość awansu wraz z rozwojem bazy Klientów
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych